ידע קליני: צוות מרכז המידע של מדיקליקס כולל רופאים ורוקחים מוסמכים ומנוסים המקבל הכשרה והדרכה ייעודית למוצר שלך ועובד איתך בשיתוף פעולה מלא, בכך מסוגל להעניק את השירות המושלם ללקוחותייך הרופאים והמטופלים.

שירות מוכוון לקוח: מדיקליקס מעניקה ללקוחות ולקהל היעד שרות אישיי ומסביר פנים התורמים להגברת חווית השירות האישי ושביעות הרצון וכן להעברה אופטימאלית של המסרים לגבי המוצר שלך המוביל לשימוש לאורך זמן במוצרים.

עמידה בתקנים ודרישות משתנות: במדיקליקס אנו מעודכנים בכל עת וראשונים להעביר מידע חדש לגבי סטנדרטים ועמידה בתקנים מקומיים ובין-לאומיים ודרישות ביקורת עדכניות של ארגונים ורשויות. אנו נוכל לייעץ לך כיצד להתמודד עם השינויים הדינאמיים הללו.

שיווק ממוקד: שיטת העבודה של מדיקליקס משלבת מקורות מידע איכותיים עם ניסיון וידע מקצועי, מרחיבה את ערוצי התקשורת הקיימים לטובת חשיפת המוצרים בפני הלקוחות והחדרת מוצרים חדשים לשוק.

מינוף טכנולוגי: תשתית התקשורת של מדיקליקס הכוללת תוכנות, אפליקציות ומערכת מידע עסקי, תורמות לשיפור התקשורת עם הלקוחות, וליצירת תדמית חיובית ומסוגלות לייצר תובנות עסקיות מכל מגע. לנוחיותך, אנחנו מסוגלים לעבוד גם על ידי חיבור למערכות המידע הפנימיות של ארגונך.